بسیاری از محصولات بازار خشکبار ایران، در دنیا بی رقیب بوده و اصولاً حرف اول را در کیفیت و کمیّت می زنند. هر یک از معروفترین خشکبار در منطقه ی جغرافیایی خاصی از ایران دارای بهترین شرایط رشد، ثمردهی و تولید می باشند. برای مثال می توان انجیر خشک شیراز را از این بین نام برد. بسیاری از حرفه ای ها بازار خشکبار و آجیل، در فصل ثمردهی انجیر، بدنبال بهترین کیفیت ها و قیمت انجیر خشک در شیراز می باشند. زیرا که می توانند این محصول خشکباری را بدون واسطه از محل شهر تامین اصلی آن تهیه کنند.

انجیر خشک شیراز

البته خودِ شهر شیراز یا شهرستان شیراز به تنهایی منبع اصلی انجیر خشک فارس نیستند. بلکه شهرستان های استهبان، نی ریز، کازرون و جهرم تامین کننده اصلی این محصول در فارس به شمار می آیند. اما معاملات اصلی انجیر خشک اکثر این مناطق در شهر شیراز متمرکز شده و انجام می گردد.

ملاک تعیین قیمت و معاملات انجیر خشک شیراز

درست است که انجیر خشک شهر شیراز دارای بهترین کیفیت و قیمت های مناسب است. اما بر اساس تنوع گوناگون انجیرهای خشک، قیمت ها و میزان خرید و فروش این محصول در شیراز متفاوت است. افرادی که در خرید و فروش تجاری انجیر خشک، حرفه ای و با تجربه می باشند، بر اساس اسامی مدل های تجاری انجیر خشک و میزان کیفیت آنها که در بین فروشندگان و بازرگانان خشکبار مرسوم بوده و عمومیت دارند، مبادرت به انجام معاملات خود می نمایند.(از انواع گریدها و سایزهای A ,AA ,AAA ,B ,C گرفته تا مدل های لوکس و با کیفیت صدیِک، پرک و پِیوَس).

درجه بندی انجیر خشک در شیراز

اما در صورتی که از رده بندی و انواع انجیر خشک چندان باخبر و مطلع نباشید، کافی است که نوع درخواستی انجیر خشک را از فروشندگان این محصول در شیراز بر اساس ریز و درشتی اندازه و نوع رنگ و ظاهر آنها درخواست کنید. فروشندگان زبده خودشان سعی می کنند که بهترین مدل و مناسب ترین قیمت ها برای خرید انجیر خشک شیراز در سال ۹۸ را به شما عرضه دارند.

بهترین مرجع برای دریافت قیمت انجیر خشک در شیراز

سبزدونه محل فروش انجیر خشک

مجموعه سبزدونه، یکی از برترین عرضه کنندگان انجیر خشک در شیراز و شهرستان های تولید کننده این محصول در استان فارس می باشد. این مجموعه با توجه به کیفیت و میزان مرغوبیت انجیر خشک، بهترین قیمت های پیشنهادی و مناسب در سال ۹۸ را برای اطلاع عموم مشتریان در اختیار آنان قرار می دهد.

مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت سبزدونه و استعلام قیمت و کیفیت محصول ۹۸ انجیر خشک شیراز از واحد فروش مجموعه، مبادرت به انجام معاملات خود به بهترین شکل و وجه ممکن نمایند.

برای خرید و فروش انجیر خشک شیراز با ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباط با ما:

فروش انجیر شیراز در آمازون