انجیر خشک جزو برترین خشکبارهای مصرفی ما ایرانیان است. این شکل از میوه انجیر به دلیل فواید و تاثیرات مثبت آن بر سلامتی انسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما بهترین نوع انجیر خشک کدام است. آنرا از کجا باید خریداری نمود؟ ما برای این سوال شما مناسب ترین پاسخ، یعنی پیشنهاد خرید انجیر خشک استهبان را داریم.

 به جرات می توان برترین نوع انجیر خشک را انجیر خشک استهبان که شهرستانی در استان فارس است، دانست. در شهرستان استهبان، انجیرستان های فراوان که عمدتا بصورت دِیم کاری می باشند، وجود دارد و بهمین علت است که استهبان را بزرگترین انجیرستان دیم جهان می نامند.

گفته می شود که سطح زیر کشت انجیر در شهرستان استهبان حدود ۲۳ هزار هکتار بوده که از این جهت بزرگترین منبع تولید انجیر برای بازار داخل و صادرات جهانی میوه انجیر خشک واقع می شود.
قابل ذکر است که شما می توانید با خرید انجیر خشک استهبان از کیفیت و مرغوبیت انجیر خشک به بهترین نحو برخوردار شوید.

تماس با ما
فروش عمده انجیر خشک استهبان

 

برداشت انجیر خشک استهبان

درختان  انجیر استهبان پس از ۶ ماه کار و تلاش کشاورزان و باغداران در رسیدگی به انجیرستان های خود به ثمر می نشینند. جمع آوری انجیر استهبان از اواسط مرداد ماه هر سال شروع شده و حدود ۴۰ روز و هر روز تقریبا ۸ ساعت این کار، با تلاش کارگران و باغداران سختکوش صورت می گیرد. حدود ۱۲۰۰۰ تن انجیر از انجیرستان های این شهرستان برداشت می گردد که حدود ۹۵ درصد آن بصورت انجیر خشک در انواع و گریدهای مختلف فرآوری و بسته بندی شده و به بازارهای داخلی و خارجی روانه می شود. این مقیاس از برداشت محصول انجیر در یک شهرستان، باعث می گردد که بالاترین حجم معاملات انجیر خشک با خرید و فروش انجیر خشک استهبان صورت گیرد.

خشکاندن انجیر

ضمنا باید بدانید که به دلیل دیم بودن انجیرستان های استهبان تقریبا هیچ گونه مصرف سموم کشاورزی و باغی برای پرورش این محصول در این شهرستان بکار نمی رود و این کار به نوبه خود باعث افزایش کیفیت انجیر خشک استهبان شده و این محصول را در سرتاسر جهان زبانزد و معروف گرداند.

خرید انجیر خشک استهبان برای بهره گیری از بهترین خواص مصرفی آن

  • از برترین خواص انجیر خشک افزایش قوای جسمانی افراد است.
  • همچنین از قدیم الایام برای رفع یبوست، انجیر خشک مورد استفاده قرار می گرفته است.
  • همچنین انجیر خشک و خیساندن آن در شیر و خوردن این ترکیب، برای رفع هموروئید یا همان بواسیر توسط اطبا همواره توصیه شده است.
  • انجیر خشک استهبان را می توان برای برخورداری از استخوان های سالم و متراکم تر و همچنین کارآیی بالاتر دستگاه گوارش، خریداری و مصرف نمود.

البته بصورت مفصل تر در مقاله انجیر و همه راز و رمزهای آن به بررسی بهتر و بیشتر میوه انجیر، انواع انجیر و فواید مصرف آن پرداخته ایم.
پس بهترین آثار و فواید مهم بر روی سلامتی و همچنین لذت چشیدن طعم یک میوه خشک سالم را با خرید انجیر خشک استهبان می توان یکجا دریافت نمود.

مرکز فروش و خرید انجیر خشک استهبان

شرکت پخش و بازرگانی سبزدونه با همکاری با اکثر کشاورزان و تامین کنندگان انجیر خشک در شهرستان استهبان، آماده فروش بهترین انجیر خشک استهبان با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها و نرخ انجیر خشک به شما می باشد.

ما آماده ایم تا تمامی اطلاعات و آمار مورد نیاز برای خرید انجیر خشک استهبان را در اختیار مشتریان خود جهت فعالیت در بازارهای داخلی و صادرات انجیر خشک قرار دهیم.

برای خرید و فروش انجیر خشک استهبان با ما ارتباط برقرار کنید.

راههای تماس با ما:

دریافت سفارشات شما توسط مدیر فروش مجموعه: 

 

تماس با ما
انجیر و خواص آن در ویکی پدیا

Call Now Buttonتلفن واحد فروش | Call us