در خرید عمده انجیر خشک، انواع مناسب انجیر و کیفیت لازم و قیمت عمده انجیر خشک، بسیار مهم است.
برای تجارت و معاملات انجیر خشک، شما باید از قیمت انجیر خشک امسال یعنی سال ۹۸ باخبر بوده و آنوقت تصمیم به خرید عمده بگیرید.

انجیر خشک در ویکی پدیا

قیمت عمده انجیر خشک بدون واسطه:

اکثر اصناف فعال در حوزه خشکبار و همچنین تجار و بازرگانان خشکبار به دنبال قیمت انجیر خشک ۹۸ به صورت منصفانه در معاملات تجاری خود برای تامین انجیر خشک نیاز بازار داخل ایران و صادرات انجیر خشک می باشند. بهمین خاطر، خرید عمده انجیر خشک بدون واسطه و دلال در معاملات از سوی بازرگانان امری طبیعی است. گفتنی است که تجار همیشه بدنبال کیفیت مناسب انجیر خشک و البته قیمت گذاری مناسب آن می باشند. ما نازلترین و به صرفه ترین قیمت انجیر خشک امسال را به آنها ارائه می نماییم.

قیمت عمده انجیر خشک امسال

انواع انجیر خشک در معاملات آن :

انجیر خشک انواع مختلفی دارد که با توجه به توان مالی و نیاز بازار داخلی و صادراتی این محصولات از سوی تجار و بازرگانان برای خرید انجیر خشک مورد توجه قرار می گیرند. از جمله نمونه های تجاری انجیر خشک می توان: انجیر خشک پرک، انجیر خشک خندان، انجیر خشک صد یک و انجیر خشک معمولی را نام برد. انجیر خشک از نظر سایز و رنگبندی به گرید های B،A،AA،AAA تقسیم بندی شده و برای قیمت دهی و خرید عمده انجیر خشک ۹۸ مورد توجه قرار می گیرند.

سالانه در حدود ۵۰۰۰ تن از انواع انجیر خشک از کارخانه ها و کارگاههای فرآوری این محصول در شهرستانی همچون استهبان، راهی استان های اصفهان، تهران، مشهد، یزد، هرمزگان، کرمان و سمنان که بزرگترین مصرف کننده های داخلی این محصول هستند، می شود. البته در حدود ۶۰۰۰ تن دیگر نیز برای صادرات انجیر خشک مورد معامله قرار می گیرد.

این مطلب رو هم از دست ندید »   خرید بهترین انواع انجیر خشک ایران

لیست قیمت عمده انجیر خشک امسال:

ار آنجا که انجیر خشک جزو پرطرفدارترین نوع خشکبار می باشد و هر سال از جمله امسال، تقاضاهای زیاد بازار داخلی ایران و بازار صادرات آن توسط تجار و بازرگانان مطرح است، قیمتها امسال هم نیز در هر دوره و گاهاً هر روز دستخوش تغییر می شود. اما با این وجود مجموعه بازرگانی سبزدونه آماده ارائه لیست قیمت انجیر خشک سال ۹۸ ، از طریق راههای ارتباطی خود با شما می باشد.

انجیر جعبه ای

جهت خرید و فروش عمده انجیر خشک با ما در ارتباط باشید.

ما این محصولات را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا برای شما آماده و ارسال می نمائیم. پس هم اکنون اقدام به تماس برای استعلام قیمت انجیر خشک ۹۸ نموده و سفارشات خود را برای خرید عمده انجیر خشک قطعی نمائید.

راههای ارتباطی با ما