تیم سبزدونه

Mountain Pistachio-مغز پسته کوهی (بنه)
خرید انجیر خشک استهبان
Mountain almonds-مغز بادام کوهی (الوک)

ما که هستیم

پدرانمان کشاورز بوده اند و زمانی هم خودمان کشاورزی کرده ایم. اما اکنون متخصص تجارت در زمینه خشکبار محلی و با کیفیت ایرانی همچون پسته کوهی بنه، بادام کوهی الوک و انجیر خشک می باشیم.

مجموعه ما، با کمک افراد خبره در بحث تجارت، زمینه فروش داخلی و صادرات محصولات خشکبار خود را به بهترین شکل ممکن میسر ساخته است. در این راه با تشکیل چارت تامین و توزیع مناسب، توان پاسخگویی به تمامی نیاز مشتریان و تجار همکار خود در سراسر ایران یا در امر صادرات را دارا می باشیم.

سرخط فعالیت های مجموعه ما

ایجاد همکاری با کشاورزان، تولید کنندگان، بازرگانان و تجار در سراسر ایران، این همکاری باعث ایجاد ساختاری مبتنی بر بازاریابی اصولی از طریق اینترنت و خرید و فروش گسترده و مطمئن در این فضای مجازی شده است.

اهداف اصلی ما

ترویج خرید مطمئن و معاملات اصولی گسترده بین تولیدکنندگان و فروشندگان و کمک به ترویج اشتغال بیشتر، تولید ملی و فروش گسترده ی داخلی و بین المللی کالای تولیدی آنها می باشد.

مکان فعالیت اصلی ما استان فارس بوده، اما با جدیت تمام حاضر به پاسخگویی به تمامی نیاز مشتریان داخلی کشور و تجار خارجی می باشیم. هدف ما نهایت رضایت مندی از معاملات و خرید و فروش کالاها بین تولیدکنندگان و تجار و بازار مصرف محصولات مورد فعالیت مجموعه می باشد.

بازگشت به صفحه اصلی
بازگشت به فروشگاه